Twój kod kuponu [kod] jest aktywny. Udanych zakupów!

Terapia masażem dla
domowe biuro

Bolą Cię plecy od garbienia się w domowym biurze? Rozwiązaniem jest terapia udarowa za pomocą pistoletu do masażu GYMTASTIC®!

Zdrowe ciało jest podstawą produktywności i wydajności. Aby dobrze rozpocząć pracę, ważne jest zatem, aby słuchać sygnałów swojego ciała i przeciwdziałać bólowi na wczesnym etapie.

TERAPIA PERKUSYJNA DO PRACY W DOMU
Jak używać pistoletów do masażu przeciwko stresowi

Przerwy przed ekranem są ważne. Kilka chwil troski o siebie z dala od biurka zwiększy produktywność i utrzyma stabilny poziom energii. Wzmocnij się na resztę dnia i poczuj ulgę.

TERAPIA PERKUSYJNA DO PRACY W DOMU
Promowanie prawidłowej postawy

Ból szyi, pleców i ramion jest częstym skutkiem ubocznym złej postawy, szczególnie podczas pracy w domu. Aby ból nie wymknął się spod kontroli i abyś mógł nadal koncentrować się na swojej pracy, powinieneś skorzystać z metody terapii perkusyjnej, aby poprawić swoją postawę i uwolnić węzły mięśniowe i napięcie.

TERAPIA PERKUSYJNA DO PRACY W DOMU
Stymulują krążenie krwi

Zmęczone nogi i opuchnięte stopy są znane każdemu, kto regularnie siedzi przy biurku przez długie godziny. Za pomocą pistoletu do masażu GYMTASTIC® można stymulować przepływ krwi i łagodzić zatrzymywanie płynów w dolnej części ciała.

Rutyna masażu w domowym biurze

Instrukcje te są idealnym sposobem na przygotowanie się do dnia pracy:

Przed pracą

Włącz GYMTASTIC® do swojej porannej rutyny. Zamiast sięgać rano prosto po smartfona, chwyć pistolet do masażu i rozpocznij dzień zrelaksowany!

Mocowanie: głowica kulowa

Prędkość: 11-15

Całkowity czas: 8-10 minut

Poświęć 2 minuty na każdą grupę mięśni, która sprawia Ci problemy i masuj je delikatnie za pomocą pistoletu do masażu. Masując zapobiegawczo, możesz zwalczyć ból, zanim jeszcze się pojawi.

Przerwa na lunch

Czas na przerwę! Nie tylko żołądek, ale także mięśnie! Podczas gdy twój obiad się gotuje, możesz wykorzystać przerwę na lunch na krótką sesję regeneracji mięśni.

Mocowanie: Płaska głowica

Prędkość: 11-15

Całkowity czas: 5 minut

Teraz kolej na pośladki, biodra, łydki i dolną część pleców. Masuj dolne partie ciała za pomocą płaskiej głowicy pistoletu do masażu, aby zapobiec zatrzymywaniu płynów w nogach po południu.

Popołudnie

Po południu organizm potrzebuje zastrzyku świeżej energii! Zrób więc krótką przerwę, aby naładować baterie i pozostać zmotywowanym i skoncentrowanym przez resztę dnia pracy.

Mocowanie: głowica kulowa

Prędkość: 21-30

Całkowity czas: 8-10 minut

Każdy, kto pracuje przy biurku, zna to zjawisko: południowy zastój. Przełam ją za pomocą pistoletu do masażu i aktywuj każdą komórkę swojego ciała. Dzięki najsilniejszemu poziomowi masażu możesz pracować nad grupami mięśni, które powodują największy ból, takimi jak ramiona, plecy lub biodra.

Czas zamykania

Wreszcie: czas na relaks. Wyłącz się po pracy dzięki kolejnej sesji masażu i ciesz się relaksem z GYMTASTIC®.

Mocowanie: głowica kulowa i głowica w kształcie litery U

Prędkość: 16-20

Całkowity czas: 5 minut

Masuj plecy i kark za pomocą specjalnej głowicy w kształcie litery U, która została opracowana specjalnie z myślą o problematycznych obszarach, z którymi zmaga się większość osób pracujących przy biurku. Masuj kark i mięśnie czworoboczne przez dwie do trzech minut, a następnie przejdź do masażu dolnej części pleców.

Przed snem

Masaż GYMTASTIC® powinien być również częścią wieczornej rutyny, aby zapewnić maksymalną regenerację i relaks podczas snu.

Mocowanie: Głowica kulowa

Prędkość: 6-10

Całkowity czas: 5 minut

Użyj pistoletu do masażu na średnim ustawieniu, aby poczuć spokój i dobre samopoczucie pod koniec długiego dnia. Zalecamy masowanie zginaczy bioder, klatki piersiowej i ramion, aby przygotować ciało na noc.