Twój kod kuponu [kod] jest aktywny. Udanych zakupów!

Krem do masażu
przeciw cellulitowi

Nasz krem antycellulitowy doskonale wzmacnia tkankę łączną i uelastycznia skórę już po kilku tygodniach!

80-90% kobiet cierpi na cellulit - powszechne zjawisko, które może mieć wiele przyczyn i nie zawsze można je kontrolować za pomocą ćwiczeń i diety. Aby przeciwdziałać cellulitowi i dołeczkom, potrzebne są wysoce skuteczne składniki aktywne, które mogą naprawiać i zapobiegać uszkodzeniom komórek. Nasz krem do masażu z 24-karatowym złotem koloidalnym wnika głęboko w tkankę podskórną i zapewnia wyraźnie gładszą skórę oraz nową pewność siebie!

Krem do masażu głęboko rozluźniający mięśnie

Nasz krem jest nie tylko prawdziwym cudownym lekiem na cellulit, ale ma również cudownie relaksujący wpływ na skórę i mięśnie. Zawarte w nim 24-karatowe złoto koloidalne zwiększa dopływ energii do komórek i przyspiesza procesy regeneracyjne w organizmie. Idealny po uprawianiu sportu, aby przygotować mięśnie do fazy odpoczynku i zapobiec nieprzyjemnej bolesności mięśni.

Zapewni to najlepsze wyniki:

Krem antycellulitowy jest najskuteczniejszy, gdy stosuje się go na oczyszczoną i odtłuszczoną skórę. Zafunduj sobie więc relaksujący prysznic po uprawianiu sportu lub długim dniu w pracy i użyj kremu jak tradycyjnego masła do ciała, aby nawilżyć skórę i poczuć ożywczą moc kremu do masażu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nakładaj krem na dotknięte obszary ciała przez co najmniej 60 sekund, stosując mocny nacisk. Gdy po skórze rozejdzie się relaksujące ciepło, krem zacznie w pełni działać. Następnie podnieś pistolet do masażu i rozprowadź pozostałości kremu za pomocą ulubionej nasadki i wybranego ustawienia prędkości, aby aktywować procesy regeneracji skóry i wyraźnie przyspieszyć odnowę tkanki łącznej!

Codzienna rutyna antycellulitowa

Górne ramię

Uchwyt: Górny uchwyt

Prędkość: Poziom 1-15

Czas: 30 sekund - wmasowanie kremu

2 minuty - regeneracja

Dozuj krem antycellulitowy tak, aby mieć wystarczającą ilość produktu na całe ramię. Wmasuj krem z lekkim naciskiem i okrężnymi ruchami, aż pokryje całe ramię. Teraz przesuwaj pistolet do masażu wzdłuż bicepsa i tricepsa przez 30 sekund w umiarkowanym tempie, aby krem antycellulitowy wniknął głęboko w tkankę podskórną. Aby wspomóc regenerację i relaks, przesuwaj pistolet do masażu powoli wzdłuż bicepsa i tricepsa przez 2 minuty. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj pistoletu do masażu z niską prędkością i lekkim lub średnim naciskiem.

Udo

Chwyt: Obie ręce

Prędkość: Poziom 1-15

Czas: 30 sekund - wmasowanie kremu

2 minuty - regeneracja

Dozuj krem antycellulitowy tak, aby mieć wystarczającą ilość produktu na całe udo. Wmasuj krem z lekkim naciskiem i okrężnymi ruchami, aż pokryje całe udo. Następnie przesuwaj pistolet do masażu po całym udzie przez 30 sekund w umiarkowanym tempie, aby wmasować krem antycellulitowy głęboko w tkankę podskórną. Aby wspomóc regenerację i relaks, przesuwaj masażer powoli po mięśniach uda przez 2 minuty. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zmniejsz prędkość i zastosuj umiarkowany lub silny nacisk.

Pośladki

Uchwyt: Dolny uchwyt Prędkość: Poziom 1-15 Czas: 30 sekund - Aktywacja2minuty - regeneracja Dozuj krem antycellulitowy tak, aby mieć wystarczającą ilość produktu na cały obszar pośladków. Wmasuj krem z lekkim naciskiem i okrężnymi ruchami, aż pokryje całe pośladki. Następnie przesuwaj pistolet do masażu przez 30 sekund z umiarkowaną prędkością wzdłuż mięśni pośladków, aby wmasować krem antycellulitowy głęboko w tkankę podskórną. Aby wspomóc regenerację i relaks, przesuwaj pistolet do masażu powoli po mięśniach pośladkowych przez 2 minuty. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj niskiej prędkości i lekkiego lub średniego nacisku.